KONST / Litografier / Färglitografi 15033344
nr 1503 3344
Leopold Fare
(1926-1996), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 91x250 cm, yttermått inklusive ram: 64x49 cm
Leopold Fare, född 1926 i Stockholm, död 1996, svensk målare.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 november 2022
kl 20:02:34
17/11 15:09:26
Leopold Fare
Läs mer om Leopold Fare